Demo Talebi

Departman Açıklamaları

Departman Adı Açıklama
Yönetim Yönetim
Programlama İhtiyaca göre yeni program çalışmaları yapar veya mevcut AKINSOFT Programlarının geliştirme işlemleri ile ilgilenir.
Ar-Ge Yazılım geliştirme sürecinde mevcut uygulama için piyasa gereklerine yönelerek ihtiyaç doğrultusunda gerekli alt yapıyı dökümante olarak sağlar.
Kalite Kontrol Ürün yelpazesinin kalitesini arttırmak için tüm çalışmaların kontrolü, yönetimi ve güçlendirilmesinde görev alırlar.
Robotik Sistem Robotik çalışmalarının yürütüldüğü departmandır. (Mekanik, Elektronik ve Programlama bölümlerinden oluşur)
Pazarlama AKINSOFT'un ürün portföyünde bulunan yazılımların pazarlama kabiliyetlerini arttırma yönünde çalışmalar yapan departmandır.
Dış Ticaret AKINSOFT'un, Türkiye dışındaki tüm ülkelerde çözüm ortağı yönetimini yapar ve yazılımlarımızın pazar payını arttırmak için faaliyetler düzenler.
Ürün ve Proje Yönetimi AKINSOFT programlarının tüm yönetimsel işlemlerini (arge, memnuniyet, satış, reklam, kampanyalar, pazarın geliştirilmesi vb.) takip ederek pazarda etkili bir şekilde yer almasını organize eder.
Bayi Çözüm Ortağı olabilecek firmaların bulunması, evrak kontrolleri, işleyişde yaşadıkları sorunlarla ilgilenilmesi, iptali gibi çözüm ortaklarının tüm işlemlerini koordine eden departmandır.
Saha Destek AKINSOFT programlarının saha personelleri tarafından satışının yapıldığı, eğitiminin verildiği departmandır.
ERP Sistem AKINSOFT ERP E-Business (Kurumsal Kaynak Planlaması) yazılımının geliştirilmesi, pazarlanması, uygulanması ve satış sonrası son kullanıcı eğitimi ile görevlidir.
Müşteri Hizmetleri Son kullanıcıların AKINSOFT programlarındaki çözemedikleri problemleri çözer. Gerekli durumlarda da son kullanıcının isteklerini diğer departmanlara ileterek hizmetin daha iyi olmasına katkı sağlar.
Yazılım Destek AKINSOFT'un ürün portföyünde bulunan yazılımların genel desteğini veren departmandır.
Teknik Çözüm AKINSOFT'un ürün portföyünde bulunan yazılımların kapsamlı desteğini veren departmandır.
Çağrı Merkezi Dış arama departmanıdır. AKINSOFT kullanan son kullanıcıları veya potansiyel müşterileri arayarak anket, satış, bilgilendirme çalışmaları yaparlar.
Halkla İlişkiler AKINSOFT'un tanıtım çalışmaları ve marka bilinirliliğini arttırma çerçevesinde medya takibi, reklam çalışmaları, seminerler, açılış faaliyetleri gibi tüm organizasyon ve faaliyetleri kordine eder.
İnternet Hizmetleri AKINSOFT kurumsal web sitelerinin ve G-Tasarım çatısı altında son kullanıcı web sitelerinin tasarım işlerini yürüten departmandır.
Muhasebe ve Finans Mali işlerin yönetimini yapar ve diğer departmanların bütçe planlamaları için raporlar oluşturur.
Lisans AKINSOFT programlarının lisans belgesini düzenleme, lisans kayıtlarını girme ve lisans sorunlarının çözülmesinde görev alır.
E-Mağaza ve Kargo AKINSOFT Eşantiyon, Kurumsal,Broşür gibi ürünlerin satışını takip eder ve sipariş edilen ürünleri çözüm ortağı kanalıyla son kullanıcıya ulaştırmak üzere kargo paketlerini düzenleyerek takibini yapar.
İnsan Kaynakları İnsan kaynakları süreçlerinden seçme ve yerleştirme, performans değerleme, kariyer planlama, eğitim ve ücret yönetimi fonksiyonlarını yürütür.
Eğitim AKINSOFT Programları, motivasyon, satış yönetimi (pazarlama) alanında eğitim faliyeti görevini üstlenen birimdir.
Hukuk AKINSOFT'un, TTK (Türk Ticaret Kanuna) göre faliyetlerini bağlayıcı yasa çerçeve içerisinde yürüten ve yöneten departmandır.
Bilgi İşlem AKINSOFT Bünyesinde tüm donanım, tamir, bakım işlemlerini yürütür. Donanım için gerekli olan malzemelerin piyasa araştırmaları ve tedariğinde görev alır. (Bilgisayar, Kamera, Telefon... vb.)
Sekreterya Departman müdürlerinin veya yönetimin telefon, randevu ve iş planlarını takip ederek yöneticisine rapor oluşturur.
Hizmetli Ofis icerisindeki temizlik, çay, yemek hizmetleri, şoför hizmetleri, peyzaj gibi işlerde görev alan departmandır.
Güvenlik AKINSOFT plazayı tüm iç ve dış tehlikelerden koruyarak güvenliğini sağlar. Olabilecek tehditlere karşı önlemler alarak güvenlik açığı oluşmasını önler.
Sosyal Hizmetler AKINSOFT Sosyal Tesislerinde görev yapan departmandır.
Genel Görev ataması şirketimiz (İnsan Kaynakları Departmanı) tarafından yapılan açık kadro personel grubudur.
Stajyer AKINSOFT'un eğitime destek programı kapsamında ilgili bölümlerinde staj yaparlar.

Copyright 2018
Tüm yazılım ve içerik her hakkı saklıdır, izinsiz kopyalanması yasaktır